Hakkımızda

Tarım makineleri ve teknolojilerinin seri üretiminde uzmanlaşmış bir üretici olan REMA, 2004 yılında kuruldu. Uzun yıllar boyunca birikmiş deneyim, alanında uzman teknik kadromuz, üreticilerimizin kesintisiz etkileşimi ve modern makineler sayesinde, müşterilerimize son derece rekabetçi, yüksek kaliteli ürünler sunabiliyoruz.

Satış sonrası destek ekibimiz, firmamızın kendisi veya bayileri aracılığıyla müşterilerine anında yanıt vermek üzere kurulmuştur. Firmamız, yurt içinde 200'ü aşkın bayisi ve 500 firmayı aşan ticari ilişkisi ile de sektörün güvenini kazanmış tamamen yerli bir firmadır.

Firmamız tarımsal makina alanında; meyve hasat, toprak işleme, ilaçlama, hayvancılıkta kullanılan makinalar ve endüstriyel tip makinaların imalatını yapmaktadır.

Filtre ve gübre tankı imalatı; damla sulama boruları, kangal borular, yağmurlama sulama boruları, damla sulama ve yağmurlama sulama ek parçalarının imalatı ile tarımsal sulama sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler sunuyor, ürettiğimiz ürünler ile sektördeki ürün çeşitliliğine katkı sağlıyor, ürün kalitemizi de ön plana çıkarıyoruz. Prototiplerden verimli seri üretime kadar uzun vadeli bir ortaklık kuruyor ve işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Sürecin ilk aşamalarından itibaren, uzman tasarımcılarımız müşteri ile birlikte en iyi çözümleri bulmaya çalışıp, en son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda; üretilen ürünlerimiz, uygun maliyetli, çok yönlü ve bireysel gereksinimlerinizi karşılayabilecek statüde tasarlanmaktadır.

Kalite anlayışımız dünya ölçeğindeki tüm müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini en iyi şekilde yerine getirerek, markamızın yarattığı algıyı hiçbir koşulda zedelemeden, mükemmeliyetçi kalite kültürü doğrultusunda hareket edip, mevcut kalite standartlarımızın devamlılığını sağlamaktır.

Arge departmanımız; alanında uzman, genç, dinamik ve yetkin personeli ile sürekli değişimi takip ederek yeni fikirler için çalışmaktadır.

Ürünlerimizi sürekli değişen ve gelişen teknolojiye uygun sistemler ile birleştirerek müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak biçimde firmaya özgü ve fonksiyonel modeller tasarlamaktayız.


Yeniliklere açık üretim ekibimiz ve her bütçeye uygun çözümlerimiz ile, tüm müşterilerimizin yanında yer almaktayız.
 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.